Adile Sultan Ev Yemekleri’ne Hoşgeldiniz

Geleneksel lezzetleri özleyenlere; sağlıklı, kaliteli ve güvenilir ev yemeği yemek isteyenlere hizmet etme hayaliyle yola çıktığımız bu yolculukta siz değerli tüketicilerimizin güzel yorumları sonrası şubeleşme kararı aldık ve çok kısa zamanda birçok şubeye ulaştık. Amacımız Adile Sultan’ın geleneksel tariflerini, ülkemizin kültürel ve yöresel zenginlikleri ile harmanlayarak siz değerli tüketicilerimize saray kalitesi ve titizliği ile sunmak oldu.

Yola çıkarken bir hayalimiz vardı… 

Yeni işe başlayan herkesin hayalleri vardır; bizim de bir hayalimiz vardı; ama hayalimiz ticari bir faaliyete başlayanlardan biraz başkaydı… Adile Sultan Ev Yemekleri’nin adını koyarken, menümüzü belirlerken, broşürlerimizi yazarken, özetle tüm iletişim çalışmalarımızda bu hayalin peşindeydik. 

Büyük bir masa kuruyorduk hayalimizde. Masanın çevresinde sevdiklerimiz olacaktı. Bizden büyükler, bizden küçükler, kalabalık bir masa… Bazen zorlu bir günün ardından yorgun argın toplanacaktık masa başında; bazen güzel haberlerin alındığı günün sonunda, kahkahalar eşliğinde. Masada lezzetli yemekler, masa başında sohbetler olacaktı. 

Biz elimizden geleni yapmaya çalıştık bu hayale kavuşmak için. Lezzetinden hijyenine çıtayı hep en yukarıda tuttuk; ama bu hayalin olmazsa olmazı, masayı dolduracak sizlerdiniz. Ne mutlu ki bizleri bu hayalde yalnız bırakmadınız. Eğer yolun başında kurduğumuz hayal gerçeğe döndüyse, sizlerle birlikte büyük bir aile gibi hissedebiliyorsak inanın bize en büyük pay Adile Sultan Ev Yemekleri’ne teveccüh gösteren sizlerde. Gelen her sipariş kapımızın zili çalmış gibi hissettiriyor bizlere. Yaptığınız her yorum masa başındaki sohbetin bir parçası. 

Kültürümüzde ailenin büyük önemi vardır. Aile bireyleri birbirini sever, korur, kollar; ama nedendir bilinmez çok sık yüksek sesle dile getirmez bunu. Biz bu sefer, izninizle dolu dolu paylaşmak istiyoruz hislerimizi: 

“Sizleri çok seviyoruz. İyi ki varsınız.” 

Hikayemizi okumak için tıklayın.

Uygulamamızı İndirdiniz mi?

En yakın Adile Sultan Ev Yemekleri şubesi cebinizde

adile
adile adile
BİZİMLE İRTİBATTA KALIN

Mutfağımızdaki yeniliklere dair haberler, özel indirim sürprizleri gibi gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz? İletişim bilgilerinizi paylaşın, zaman zaman sizleri gelişmeler hakkında bilgilendirelim.